Polish
Comfortum TRAVEL & PROJECTS Sp. z o.o.; email: biuro@comfortum.pl
close

Hotelbank to platforma internetowa służąca do rezerwacji hoteli w Polsce i na świecie. Charakteryzuje się łatwością w obsłudze, szybkością oraz konkurencyjnymi cenami. Pokazuje i porównuje oferty hoteli w wybranym mieście. Dzięki współpracy ze światowymi systemami rezerwacyjnymi możemy zaoferować Państwu zakwaterowanie w ponad 550 000 obiektach hotelowych na całym świecie, w różnym standardzie. Nasz system umożliwia szukanie hoteli w różnych kategoriach. Serwis umożliwia dokonywanie rezerwacji ze zniżkami nawet do 50%. Współpracujemy z takimi sieciami hotelowymi jak: Campanile, Novotel, Sofitel, Ibis, Holiday Inn, Qubus, Mercure, Radisson i wieloma innymi.

To strona internetowa poświęcona tematyce SPA & Wellness, istnieje od 2006 roku. Poprzez tą stronę mogą Państwo zapoznać się z ofertą dotyczącą SPA. Zaprezentowanych jest tutaj około 120 hoteli SPA, 25 gabinetów odnowy biologicznej i 9 aquaparków. Obiekty te zlokalizowane są na terenie całej Polski. Dodatkowo część prezentowanych hoteli znajduje się w Czechach i Hiszpanii. Na portalu znajdziecie Państwo informacje o obiektach, mapy, galerie, filmy oraz zdjęcia panoramiczne. Umieszczone są tu również przydatne informacje na temat idei SPA & Wellness, takie jak np. słownik SPA. Na portalu znaleźć można wydzielone hotele nagrodzone w konkursie SPA Prestige Awards, hotele certyfikowane znakiem SPA Quality Standard czy należące do grupy Polskie Hotele SPA & Wellness. Dodatkowo poprzez stronę spahotele.pl mogą Państwo kupić bony podarunkowe SPA, ponad 700 pakietów SPA, czy skorzystać z limitowanych ofert specjalnych.

To serwis umożliwiający rezerwację noclegów na terenie Łodzi. Poprzez hotellodz.com.pl mogą Państwo zarezerwować nocleg w niemalże każdym obiekcie noclegowym w mieście. Każdy obiekt wyszczególniony na stronie posiada krótki, lecz wystarczający opis. Posiada także galerię zdjęć oraz mapę ukazującą lokalizację. Dodatkowo portal prezentuje wybrane obiekty gastronomiczne w Łodzi i okolicach. Poprzez wyszukiwarkę klient może znaleźć interesujący go lokal. Uzupełnieniem portalu są ciekawostki dotyczące wydarzeń kulturalnych miasta.

Strona internetowa grupy marketingowej „Polskie Hotele SPA & Wellness”. To program marketingowy mający na celu wspólne promowanie polskich hoteli SPA & Wellness w internecie oraz podczas imprez targowych w Polsce i na świecie. Tworzony jest z inicjatywy firmy „Comfortum” - wydawcy katalogu hoteli SPA w Polsce i firmy rezerwacyjnej oraz hoteli tworzących grupę. Do grupy należy siedem certyfikowanych hoteli. Na stronie internetowej znajduje się opis każdego z nich.  Przed przystąpieniem obiekty poddawane są ścisłej kontroli. Obiekty podlegają wymaganiom certyfikacji SPA QUALITY STANDARD. Aby zakwalifikować się do grupy obiekt musi odznaczać się ponadprzeciętna obsługą Klienta oraz spełniać jego oczekiwania.

To najstarszy system rezerwacyjny firmy „Comfortum”, działający od 2004 roku. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo zarezerwować hotel w Polsce i na świecie. Tourisline jest bardzo prosty w obsłudze oraz szybki. Charakteryzuje się także konkurencyjnymi cenami. Korzystając z naszego systemu rezerwacyjnego oszczędzają Państwo swój cenny czas.