Polish
Comfortum TRAVEL & PROJECTS Sp. z o.o.; email: biuro@comfortum.pl
close

Wydawnictwo

katalog_677565Katalog SPA & Wellness

 

Jest to jedyny katalog w Polsce w wersji drukowanej, skupiający oferty obiektów o charakterze wellnessowym. Służy on przede wszystkim prezentacji polskich hoteli SPA w sposób albumowy. Wydawany jest od sześciu lat jako rocznik pod koniec roku kalendarzowego w 20 000 egzemplarzy, w trzech wersjach językowych – polskiej, angielskiej i niemieckiej. Umożliwia to dotarcie do jak największej grupy docelowej i pozyskiwanie klienta zagranicznego. W dalszej części umieszczane są artykuły, praktyczne porady oraz wywiady z osobistościami związanymi z branżą. Przewidziane jest także miejsce na reklamy, gdzie producenci kosmetyków mogą promować swoje produkty. Dodatkowo do katalogu dołączano wkładkę z cennikiem i aktualną ofertą pakietów. Każdy hotel SPA może umieścić we wkładce 4 wybrane pakiety oraz krótkie opisy usług SPA świadczonych w obiekcie. Katalog można zakupić poprzez stronę: www.katalog.spa-prestige.pl

 

Zdrowe smaki Wellness

ksiazka_442052

 

 

 

Jest to pierwsza wellnessowa książka kucharska. Znajdują się tu wellnessowe przepisy szefów kuchni hoteli SPA oraz przepisy internautów.  Czytelnik może się zapoznać także hotelowymi restauracjami, obiektami i szefami kuchni. Książka opisuje również aktualności ze świata kuchni SPA. Przedstawione są również najlepsze marki żywności i wyposażenia kuchennego. Książka stworzona jest przez specjalistów, którzy wskazują jak właściwie powinno się odżywiać.

 
magazyn_753054

 

 

SPA info

 

 

To ogólnopolski magazyn skierowany do osób zajmujących się branżą SPA i nie tylko. Jest wydawany w formie drukowanej od października 2010 roku, w nakładzie 6 000 egzemplarzy. Znajdują  się w nim newsy ze świata SPA & Wellness, artykuły branżowe, a także prezentacje nowych produktów kosmetycznych. Można tu również znaleźć artykuły eksperckie. Dodatkowo funkcjonuje kronika, w której zawarte są relacje z imprez branżowych.